Sulmi me vezë ndaj Hotit, Ahmeti: Çdo gjë që e mbjellë edhe do ta korrësh


Gazeta Express
22 Shkurt 2020 14:52

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas sulmit me vezë që është bërë ndaj Avdullah Hotit.

Si duket Opozita e re Reciprocitet Qeverisë së Re me vezë?  A presim edhe aksione në Kuvend? A e zgjodhën Avdullahun si target të lehtë?”.

“Edhe pse çdo gjë që e mbjellë edhe do ta korrësh, në aksione të tilla shumë ka rëndësi se kush e bën, ndaj kujt, dhe për çfarë arsye”, ka shkruar Ahmeti në Twitter.

Te fundit


Kthehu lart