‘Shallow’ siç nuk e keni dëgjuar asnjëherë, talentja nga Drenica habit jurinë dhe publikun në Itali me zërin e saj


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 13:04

Vanesa Krasniqi nga Vajniku i Skenderajt është kualifikuar në finalet e Italia’s Got Talent.

Vajza nga Kosova, Vanesa Krasniqi, ka befasuar të gjithë në natën e 19 shkurtit të spekaktlit të talentëve në Itali.

Ajo këndoi në piano një version të këngës ‘Shallow’ nga Lady Gaga, por në zë të ‘chipmunk’.

“Shallow” come non l’avete mai sentita (con Frank Matano!)

Të gjithë mbetën të haitur në fillim, por më pas e dëgjuan me vëmendje dhe panë talentin e saj./GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart