Rivalja ruse e Kim Kardashianit reklamon të pasmet bombastike me bikini tanga


Gazeta Express
22 Shkurt 2020 19:43

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga.

Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner ☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Komentet pozitive për rusen janë të shumta dhe sigurisht ajo ndihet mjaft e përkëdhelur.

Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram, plot 10.6 milionë.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen fashionnovapartner 🌸

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovapartner 🤍

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Te fundit


Kthehu lart