Provokon seksbomba filipinase, del në ballkon me të brendshme


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 22:28

Daphne Joy ka publikuar një foto tjetër provokuese në profilin e saj në Instagram.

Modelja e ka nisur ditën me një imazh ku shihet e veshur në të brendshme dhe në fokus janë linjat e saj perfekte.

“Një kapuçino të lutem”, ka shkruar 32 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Modelja filipinase njihet edhe si e ish e dashura e reperit 50 cent me të cilin ka një djalë.

View this post on Instagram

Parisian nights ✨✨✨ @lenaberishaofficial

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

View this post on Instagram

Girls dem suga wearing @hotmiamistyles 🕊

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

Te fundit


Kthehu lart