Pas ribashkimit, Gigi thotë se mund të këtë fëmijë me Zayn Malik


Gazeta Express
20 Shkurt 2020 22:08

“Një ditë do ta bëj familjen time dhe nuk e di a do të jem gjithmonë në botën e modës”, ka thënë Gigi Hadid derisa ka thënë se mund të këtë fëmijë pasi është ribashkuar me Zayn Malik

Gigi Hadid dëshiron që të këtë fëmijë.

Modelja 24 vjeçare kohëve të findit i është rikthyer romancës së saj me yllin e One Direction, Zayn Malik dhe ajo ka dhënë shënja se është fgati për të pasur fëmijë në të ardhmen, kurse ajo tha po ashtu se do të kërkojë një punë tjetër, jashtë modës, pas pak viteve.

“Mendoj se kur të bëhem më e vjetër…një ditë të kem fëmijë dhe nuk e di nëse do të jem gjithmonë në botën e modelingut”, ka thënë bukuroshja bionde. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart