Morena poston foto e mbështjellur veç në peshkir, komentuesit: Çoma lokacionin


Gazeta Express
22 Shkurt 2020 7:28

 Modelja, Morena Taraku muajve të fundit u përfol për skandalin me veturën ‘’Bentley’’.

Sikur të mos mjaftonte kjo, modeles i doli në publik përgjimi teksa fliste, siç supozohet me pronarin e veturës.

Ajo përdorte gjuhë denigruese dhe shante e fyente personin, identiteti i të cilit nuk dihet.

Tutje, ajo ia kërkon edhe lokacionin bashkëfolësit i cili nuk i bindet Morenës.

‘O çoma lokacionin’’, dëgjohet duke thënë Morena, e kjo fjali ka bërë që shumë ndjekës të saj ta përqeshin edhe në komente.

View this post on Instagram

SPA – STOP PLAYING ABNORMAL 😎

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Te fundit


Kthehu lart