Monica Bellucci, 55 vjeçarja që mahnit me format seksi të saj


Gazeta Express
20 Shkurt 2020 20:42

Aktorja italiane Monica Bellucci ka treguar se ende është në formë dhe ka çka të tregojë për fansat e saj

Aktorja, që është active në Instagram, ka postuar një foto ku shihet duke hapur këmbët kurse në disa foto të tjera ajo shfaqet edhe e zhveshur.

Monica për momentin është beqare pasi që më 26 gusht të vitit 2013 ajo u nda nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

Pas kësaj ndarje Monica ishte deklaruar se nuk beson në Zot edhe është agnostike, edhe pse ajo kishte thënë se respekton të gjitha fetë njëjtë. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart