Konferenca misterioze e PDK’së


Gazeta Express
22 Shkurt 2020 21:00

Partia Demokratike e Kosovës ka paralajmëruar se të dielën do të mbajë një konferencë për media – por pa treguar se për çfarë.

Pas zhvillimeve të fundit rreth taksës dhe vendosjes së reciprocitetit, PDK’ja mbase do ta thyejë heshtjen e saj.

Paralajmërimi i konferencës është bërë përmes një komunikate për media nga zyra për informim e kësaj partie.

Ndërkaq, nuk dihet tema konkrete për çka konferencë është ftuar, apo se kush do t’u adresohet mediave.

Konferenca mbahet me fillim prej orës 11:00.

Te fundit


Kthehu lart