Këto janë disa nga fotot seksi nga klipi i Bleonës


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 23:43

Bleona Qereti ka paralajmëruar këto ditë se do të kthehet me një këngë të re

E para se të bëj promovimin e kësaj kënge, që Bleona e ka paralajmëruar më 1 mars, pra vikendin e javës së ardhshme, ka sjell disa skena nga ky videoklip.

Këngëtarja shqiptare paraqitet tepër seksi në këto skena derisa ka të veshur kilota por edhe veshje të tjera seksi ku ekspozon asetet e saj.

Kënga e re e Bleonës quhet “Haters” dhe sipas këngëtares do të jetë një këngë plot ritëm dhe energji dhe më ndryshe nga këngët që këngëtarja ka sjell për fansat e saj këto vite. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart