Kejvina vjen si një damë elegante seksi nga Los Angelesi


Gazeta Express
20 Shkurt 2020 11:34

Modelja dhe velina shqiptare, Kejvina Kthella është paraqitur përsëri spektakulare në një fotosesion të ri

Kejvina ka disa ditë që është në Los Angeles.

Ajo ende nuk ka treguar arsyet e kësaj vizite por sot ajo ka postuar disa foto me një fustan të zi me disa rruaza ndriquese që i japin atij shkëlqim derisa bën foto për një fotosesion të ri.

E në këtë fotosesion nuk kanë munguar edhe komente nga fotomodelet dhe modelet e tjera shqiptare, që e kanë mikeshë Kejvinen.

Njëra prej tyre është Vildane Zeneli por edhe Oriola Marashi.

Kejvina tanimë mbetet të tregojë se a ishte në SHBA vetëm për këtë fotosesion apo edhe për ndonjë projekt tjetër.

Te fundit


Kthehu lart