Dua, shfaqet me stil në rrugët e New Yorkut


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 23:30

Dua Lipa ka treguar belin e saj të hollë në një palë veshje sportive derisa është shfaqur plot stil në New York

Për momentin Dua është në New York ku është duke punuar këngët e reja.

Të premten, Dua Lipa ishte më e zakonshme në paraqitje por kështu ajo u nis për në klasën e saj të fitnesit.

Këngëtarja e “Don’t Start” (24), tregon në këtë paraqitje duke paraqitur belin e saj të hollë dhe seksi.

Dua më vonë është parë duke bërë palestër kurse stili i tyre është i viteve të 90-ta. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart