Brenda shtëpisë luksoze të John Legend dhe Chrissy Teigen


Gazeta Express
22 Shkurt 2020 15:10

Janë një çift i admirueshëm dhe ndër më të njohur në botë aktualisht.

Bëhet fjalë për John Legend dhe bashkëshorten e tij, Chrissy Teigen.

Dyshja falë karrierave të suksesshme dhe famës që kanë bëjnë një jetë luksoze, prandaj edhe shtëpia e tyre është një shtëpi ëndrrash.

John Legend konsiderohet si një nga këngëtarët më të mirë në botë, ndërsa Chrissy një modele dhe personalitet televiziv.

Çifti u martuan në vitin 2013, ndërsa janë prindër të dy fëmijëve.

Më poshtë pamje të shtëpisë së tyre luksoze të cilat Chrissy ka postuar.

Te fundit


Kthehu lart