Arta Nitaj shfaqet para një Bugati në Dubai, tregon të pasmet


Gazeta Express
20 Shkurt 2020 20:04

Aktorja dhe modelja kosovare Arta Nitaj nga mbrëmë është shfaqur në Dubai

Mbrëmë Arta ishte shfaqur në Dubai në bikine kurse sot ajo është shfaqur para një makine Bentley tepër luksoze.

“Bugatti në shtiklla”, ka shkruar bukuroshja pejane derisa ekspozon të pasmet e saj.

Bukuroshja po ashtu në instaStory ka postuar disa fotografi ku tregon gjoksin e saj seksi, derisa ka ekspozuar edhe format e saj seksi gjatë ushtrimeve në palestër. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart