Arbenita shfaqet vetëm në të brendshme nga dhoma e gjumit


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 17:15

Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak imazheve atraktive të saj, dhe skandalit të fundit.

Modelja, tash kapublikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në të brendshme dhe gjithë vëmendjen merr gjoksi i saj.

Lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta është duke shkuar si është më së miri.

View this post on Instagram

@ohpolly 📸

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Te fundit


Kthehu lart