Agnesa, pozon me fustan të hapur në borë


Gazeta Express
21 Shkurt 2020 21:06

Ish Miss Kosova 2003 ka vazhduar me publikimin e fotografive të saj të nxehta

Që nga fillimi i këtij viti por edhe në fund të vitit të kaluar Agnesa është shumë aktive me postimin e fotove në rrjetet sociale.

Të tilla janë edhe fotot që ajo ka postuar sonte e ku ajo shfaqet me një fustan të hapur duke pozuar në borë.

Fotot e saj janë realizuar në një vend me borë dhe duket se janë bërë më parë, pasi që Agnesa për momentin besohet se është në pushime në Malibu. /GazetaExpress/

Te fundit


Kthehu lart