Adelina Tahiri zbulon planet për zgjerim të familjes


Gazeta Express
20 Shkurt 2020 17:22

Adelina Tahiri ka folur lidhur me jetën e saj private.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është treguar sërish e afërt me ndjekësit e saj.

Së fundmi dikush prej tyre e ka pyetur nëse ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë në plan ta zgjerojnë familjen.

“Sigurisht që po! Aq kam dashuri për Jonin dua edhe nji”, ishte përgjigja e Adelinës.

Ndërsa dikujt i ka interesuar ta di nëse do ta donte një vajzë apo djalë, këngëtarja ka treguar se vdes për një vajzë.

Te fundit


Kthehu lart